• info@sulukculer.com
  • +0 553 7 444 375

Bora Kılıç Su Ürünleri ve Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd.Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
796 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bora Kılıç
  • ADRES: Arapsuyu Mah. 621.Sok No:4/2 Konyaaltı/Antalya TURKEY
  • TELEFON: 05537444375
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 23:33
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz Hakkında?
2001 yılından beri Türkiye’de su ürünleri sektörünün en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Ulaştığımız deneyimleri farklı sektörlere de aktararak online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik!

Vizyonumuz
Üretimden direkt alıcısına sunduğumuz ürünlerin dünya çapında bilinmesi, müşterilerimize daima her konuda samimi, içten, seve seve destek vermek, satın aldıkları ürünlerde uzun yıllar memnuniyet sunmaktır.

En İyi Fiyat Politikamız
Türkiye’de online alışverişin lideri olma hedefiyle ortaya çıktık; üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz
Su ürünleri ve bilgi teknolojileri alanları başta olmak üzere, pazar ihtiyaçlarına ve müşteri çeşitliliğine en uygun ürün ve hizmeti sunarak, bulunduğumuz pazarlarda yarattığımız markalarla rekabeti oluşturan firmalardan biri olmak ve Borakilic.com.tr, çalışanların, müşterilerin, tedarikçilerin, ortakların ve tüketicilerin mutluluk ve gurur duyduğu, karlı bir şirket olarak devamlılığını sağlamaktır.

sülük çiftliği sülük satısı sülük siparisi doktor sülük hacamat kupası hacamat malzemeleri hacamat sülük tüm ürünlerin satışı 05537444375

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.