• info@sulukculer.com
  • +0 553 7 444 375

HABERLER

Tıbbi Sülük İhracatı

Tıbbi Sülük İhracatı

YURTDISI SİPARİŞ İŞLEMİ Öncelikle Sayfamıza www.turkeyleeches.com Girip tüm bilgileri alabilirsiniz

Yurt dışına sülük çiftlikleri ve sağlık kurum ve kuruluşlarınada satışlarımız mevcuttur. Yurt dışına Ağırlıklı olarak Amerika, Rusya, Güney Afrika ve Avrupa ülkelerine Fransa, Almanya, Hollanda, Belcika, İtalya, İsviçre, Avusturya.. olmak üzere birçok ülkeye toptan sülük satışı yapmaktayız. Sipariş Süreci Telefon yada mail ile sipariş alınır. CITES ve Sağlık sertifikası işlem süresi 1 haftadır. Sorunsuz teslimat süresi 2 iş günüdür. THY Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Navlun ücretleri siparişe dahil değildir. Ek olarak ücretlendirilmektedir. Sevkiyatlarımız kilo olarak gönderilmektedir.

Order Process:Order will received by phone or email.CITES and Health certificate processing time is 1 week.Express Air delivery time is 2 business days.Shipping via THY Cargo.Freight charges are not included in the order. Additional charges will apply.Shipments are sent in kilogramsBORA KILIÇ SU ÜRÜNLERİ VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTET ŞİRKETİ

Türkiye geneli tüm il ve ilçelere toptan sülük satışı, toptan tıbbi sülük satışı yapıyoruz. Stoklarımızda sürekli doğal sülük ve sağlıklı sülük bulunmaktadır.Toptan sülük satışlarımız ağırlıklı olarak su ürünleri firmalarına yapılmaktadır. Aynı zamanda Tarım ve Orman Bakanlığı serfifikası ile Resmi Kurumlara hastane ve klinikler toptan sülük satışı yapmaktayız. Bora Kılıç Su Ürünleri Firmamızdan güvenilir bir şekilde doğal sülük, tıbbi sülük, sağlıklı sülük siparişi verdiğinizde aynı gün kargoya verilmektedir.