• info@sulukculer.com
  • +0 553 7 444 375

BORALEECHES TIBBİ SÜLÜK Bora Kılıç Su Ürünleri ve Bilgi teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
597 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: bora kılıç
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 02422291044
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bora Kılıç Su Ürünleri ve Bilgi teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız Tarım Bakanlığının bize verdikleri kota çerçevesinde, Türkiye’de Sülük avcılığına uygun göllerede Sarı Avcılık belgesi ve Tarım Bakanlığı ruhsat teskeresi ile Sülük avcılarımız tarafından toplanarak, menşei kayıtları yapılarak Tıbbi Sülük Stokları yapmaktayız. Stokları yapılan Tıbbi Sülükler 6 ay karantinada bekledikten sonra Yurt içi ve Yurt dışına Sülük Satışı yapmakyayız.

Sülük Satışı Yurt dışı ihracatı yaparken CITES kayıtları yapıldıktan sonra, sağlık sertifikası alınarak uçak kargo ile yurt dışına göndermekteyiz.

Firmamız Türkiyedeki Sülük Çiftlikleri ile anlaşmalı bir şekilde çalışıp, Resmi Kurum ve Kuruluşlara da (Hastane, Klinik, Eczane) üretim belgeli Tıbbi Sülük Satışı yapmaktayız.

Satın aldığınız sülüklerin bakım ve muhafazası hassasiyet gerektiren bir konudur. Aldığınız ürünleri muhafaza etmek için detaylı bilgiyi Firmamızdan alabilirsiniz.

Güncel sülük fiyatlarımız içim lütfen 0 242 229 10 44 yada mobil 0 553 7 444 375 telefon numaralarından bilgi alınız.

SÜLÜK BOYLARI
KÜCÜK SÜLÜK (BEBEK SÜLÜK) 01-02-03-04-05 GRAM

KOZMETİK SÜLÜK 06-07-08-09-1 GRAM

ORTA BOY SÜLÜKLER 08-09-1-1,2-1,5-1,7 GRAM

BÜYÜK BOY SÜLÜKLER 1,7-2-2,20-2,50 GRAM

ANAC BOY JUMBO SÜLÜKLER 2,5 GRAM VE ÜZERİ DEĞİSMEKTEDİR

SÜLÜK SİPARİŞİ SÜRECİNDE YAŞANANLAR

Sülüklerin tedarikçi firma tarafından tarafınıza nakliyesi nemli bez torba ve Strafor içerisinde karayolu ile yapılmaktadır. Yol boyunca aynı torba içerisinde toplu halde bulunmaları, sarsıntı ve stres nedeniyle ortama uyum problemi Yapabilmektedirler kavanozlarda kaplarına berrak ve renksiz olarak konulan suyun renginin zamanla sarımsı-kahverengi renge dönüştüğü, ayrıca sülük kaplarına ilk alındıklarında suda köpürme olur Sülükeri onların ısı soğukluk derecesini ayarlayarak muhafaza edebilirsiniz Birkaç gün sonra sülüklerin kavanozun rengini düzeldiğini Görürsünüz Ayrıca suyun rengindeki değişimin daha uzun bir zamana yayılması için günde 1 kez sularının değistirilmesi gerekmektedir ışık ve sıcağa maruz kalmamaldırlar yoksa sülük ölümlerinin daha fazla olduğu ve muhafaza süreci boyunca aç sülüklerin kendilerine oranla daha besili olan sülüklerden beslenme davranışında bulunabilirler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.